آراد برندینگ
خانه / فروش بهترین هواده / قیمت فروش بهترین هواده اسپلش پرورش ماهی
قیمت بهترین هواده اسپلش
قیمت بهترین هواده اسپلش

قیمت فروش بهترین هواده اسپلش پرورش ماهی

در حوزه پرورش ماهی و میگو یا در واقع همان صنعت آبزی پروری، تجهیزات نقش بسزایی در پرورش دارند. چون امروزه با توجه به محدود بودن آب و همینطور هزینه های بالا در تولید و پرورش ماهی اکثر تولید کنندگان تمایل دارند تا در یک دوره تراکم بیشتری از ماهی در استخر پرورش دهند. یکی از نیازهای مهم آبزی در داخل آب اکسیژن به اندازه کافی است. باید به نکته مهمی در این رابطه اشاره کرد که هر چه تعداد ماهی در استخر افزایش یابد و یا بعبارتی تراکم استخر بالا رود مصرف اکسیژن توسط ماهی بیشتر شده در نتیجه اکسیزن موجود در آب کم میشود.
برای اینکه بتوانیم در استخرها با تراکم بیشتری ماهی پرورش دهیم نیازمند تجهیزات هواده هستیم تا بتوانیم اکسیژن لازم برای آبزیان پرورشی را تامین کنیم.
دستگاه هواده اسپلش یکی از پرکاربردترین هواده هایی است که برای این منظور استفاده میشود. هواده اسپلش با توجه به عملکرد خاصی که دارد نسبت به دیگر هواده ها متمایز بوده و عموما در اکثر مزارع قابل استفاده میباشد. تفاوت ویژه دستگاه اسپلش با سایر هواده ها در این است که اسپلش آب داخل استخر را بصورت عمودی فواره میکند و به شکل قابل توجهی اکسیژن لازم را تامین میکند.
در واقع دستگاه هواده اسپلش با فواره کردن و پرتاب آب حباب هایی ایجاد میکند که اکسیژن موجود در هوا را با آب مخلوط میکند. در ضمن دستگاه هواده اسپلش با شکستن سطح آب گازهای مضر در لایه های بالایی آب را آزاد میکند و اکسیژن بیشتری برای ماهی تامین میشود.
هواده اسپلش در فروشگاه های مختلفی عرضه میشود. کیفیت هواده ها هم نسبت به بکدیگر متفاوت است. یکی از بزرگترین مراکز تولید و فروش دستگاه های هواده و تجهیزات آبزی پروری از جمله دستگاه هواده اسپلش، در استان مازندران میباشد. از آنجا که استان مازندران یکی از بزرگترین استانهای پرورش دهنده ماهی میباشد، این مرکز جهت تولید و فروش دستگاه های هواده با بهترین قیمت و کیفیت برای رفع نیاز پرورش دهندگان این منطقه از کشور تاسیس شد. البته محصولات تولید شده در این مجموعه با تمام نقاط کشور قابل ارسال میباشد و همچنین محصولات این مجموعه به کشورهای همسایه در حال صادرات نیز میباشد.
در این مرکز فروش، دستگاه های هواده متنوعی از قبیل: دستگاه هواده پدل ویل، ایرجت، سوپر فورس، سوپر اسپلش و غیره با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در حال تولید میباشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تجهیزات آبزی پروری و مشاوره رایگان در زمینه انتخاب نوع دستگاه های هواده با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspianseafish@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ماهیان گرمابی و سردآبی فروش تجهیزات آبزی پروری بازار تهاتر ايران